بابلسر از زیباترین مناطق شمالی کشور به شمار می‌آید که جاذبه‌های طبیعی و تاریخی آن گردشگران ایرانی و خارجی بسیاری را مجذوب خود می کند. شما با بهترین قیمت‌ها می‌توانید دیدنی‌ترین و لوکس‌ترین هتل ورستوران را انتخاب کنید و میهمان این شهررودخانه ای شوید.مجموعه هتل ورستوران های میزبان بابلسر متعلق به شرکت فراگردش‌گستر در کیلومتر 3 کمربندی‌بابلسر به مساحت بیش از 7هزارمترمربع ، واقع شده وبا نمای قله شکوهمند دماوند ، شالیزارهای شمالی، و ابی خزر میزبان پذیرای شما عزیزان است.
​​​​​​​با اقامت در۲۳۳ اتاق و سوئیت های لوکس،پذیرائی درهفت رستوران متنوع با انواع غذا های ایرانی ،فرنگی و محلی از جمله پنت هاس با نمای پاناروما ، بالکن با نمای شالیزار، سلف سرویس با نمای قله دماوند بوفه سرد و گرم انتخابی، رستوران آلاکارت و آلاکارت بوفه و بوفه کامل، هفت تالارمدرن با ظرفیت های بزرگ ، متوسط و کوچک با توانایی پذیرایی حداقل 4هزارغذا دریک وعده و پارکینگ به گنجایش حداقل ۱۲۰۰ اتومبیل ، کلوپ ورزشی سرپوشیده (شامل استخر، سونا، سالن بدنسازی) ، پارک بازی رو باز و صنایع دستی مدرن، گل فروشی، پیرایش آقایان و سالن آرایش بانوان، شرایط لازم جهت رضایت میهمانان فراهم شده است.مهمان نوازی و پذیرایی‌های شگفت‌انگیز در هتل میزبان همیشه زبان‌زد گردشگران بوده است.

میزبان آرامش لحظه های شما...

اقامت خاطره انگیز و رویایی در ساحل زیبای بابلسر فراهم شد.
هتل ساحلی میزبان متعلق به شرکت توسعه گردشگری دریایی بابلسر در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربع واقع در پارکینگ نهم شهرستان بابلسر و مجتمع رفاهی شیلات سابق، با هدف ایجاد دسترسی به تفریحات آبی و ساحل دلربای دریای خزر طراحی و ساخته شد. این هتل در فاز نخست با احداث ۲۳ ویلای چوبی به همراه امکانات رفاهی روز، رستوران و فود کورت دریایی، کافی شاپ ، مسیر پیاده روی ساحلی، ورزش های آبی و تفریحات دریایی وفضایی آرام و دلنشین ،پذیرای میهمانان و گردشگران است.در فاز دوم هم با احداث اسکله ی دریایی، ساخت رستوران جهت سرو غذای دریایی برروی اسکله، پلاژ آقایان و بانوان، مکانی شایسته و ارامش بخش جهت بهره مندی مناسب از دریای خزر و ساحل زیبای آن را فراهم خواهیم کرد.شما هم اکنون می توانید جهت رزرو آنلاین از طریق سایت هتل میزبان،این مجموعه جذاب را به البوم خاطرات خود اضافه کنید.

هم نشین با خزر در هتل ساحلی میزبان
هتلی هم نشین با ابی خزر و سمفونی گوش نواز امواج.
​​​​​​​

 چند سالی است که شهرزیبای ساحلی بابلسر به مقصد گردشگری غذا هم مبدل شده است. مجموعه هتل لوکس ورستوران های میزبان را باید جاذبه  اقامتی و غذایی، مازندران و این شهر توصیف کرد که توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است. میزبان جاذبه ای است که در سفر به بابلسر ،نمی توان از آن گذشت و طعم غذاهای متنوع و دلپذیرش را نچشید.
انچه میزبان را از سایر همتایانش متفاوت و متمایز می کند ،تنها رستوران های متنوع وجذاب ان نیست. میزبان در معماری و نیروی انسانی اموزش دیده هم تفاوت های محسوس و چشم نوازی با سایر رستوران ها دارد. میزبان پراز خوشمزگی و طعم های ایرانی،بومی و فرنگی است. غذاها و دسرهایی وسوسه انگیز که دررستوران های این مجموعه عرضه می شوند و هوش از سرتان می برند. غذا درمیزبان یک پخت ساده و معمولی نیست و ماحصل فرایند و مدیریتی خلاقانه و منطبق با استاندادهای روز دنیاست. میزبان حتی برای گردشگران خارجی هم تحسین برانگیز بوده است. مجموعه هتل و رستوران های میزبان بابلسررا به جای توصیف باید تجربه کرد

میزبان، مقصد شکم‌گردی​​​​​​​

افتخارات‌ ما