متفاوت ترين سريال نمايش خانگي درهتل ميزبان

"زخم کاری" نخستین تجربه سریال‌سازی محمدحسین مهدویان در نمایش خانگی است که فیلمنامه آن بر اساس رمانی با عنوان «بیست زخم کاری» به قلم محمود حسینی‌زاد به نگارش درآمده است.

محمدحسین مهدویان با پیشینه موفق و درخشانش درساخت مستند-درام‌هایی که کمابیش به واقعیت پیوند دارندوالبته تجربه ساخت یک مستند سریالی حالا در کوران سریال‌سازی سینماگران به اقتباس از یک رمان رسیده است؛ اما نه یک رمان اجتماعی صرف؛ یک داستان سیاه با رگه‌هایی از خشونت و جنایت.

مهدویان در ساخت تریلر‌های سیاسی اجتماعی که واقع‌نما جلوه کنند تبحر دارد و معمولا سراغ داستان‌های معمول سینمای اجتماعی ایران با لوکیشن‌های محدود نمی‌رود.

اين كارگردان مازندراني به دليل شناخت اززادگاهش ،مازندران را به عنوان لوكيشن خود انتخاب كرد.

دوقسمت نخست سريال درهتل ميزبان بابلسر ويلاهاي لوكس مازندران تصويربرداري شده است.

زخم کاری به یکی از محصولات بحث‌برانگیز امسال مبدل خواهدشد و حتی مسیر تولیدات پلتفرم‌های آنلاین را تحت تاثیر قرار خواهدداد.

جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، عباس جمشیدی‌فر، مهدی زمین‌پرداز، امیرحسین هاشمی، (با هنرمندی) سیاوش طهمورث، کاظم هژیرآزاد، منوچهر علیپور، مه‌لقا باقری، مائده طهماسبی ، (با معرفی) مرتضا امینی‌تبار و سارا حاتمی، (بازیگران خردسال) نیوشا علی‌پور و مه‌یاس پازوکی، بازیگران «زخم کاری» هستند.