چشم انداز هتل میزبان بابلسر

 

شرکت فرا گردش گستر 

شرکت فرا گردش گستر در سال ۱۳۸۸ به شماره ثبت ۱۹۴۱ تاسیس گردید. این شرکت در راستای اجرای طرحهای معظم، توسعه و ایجاد مراکز جذب گردشگر داخلی و خارجی، اقدام به احداث مجموعه در خور توجه شامل مؤسسات تجاری، تفریحی، اقامتی و ورزشی در زمینی به مساحت ۶/۵ هکتار در پهن دشت زیبایی بابلسر با چشم انداز ویژه ای مشرف به رشته کوه البرز، جنگلهای پایین دست و قله دماوند نموده است. این مجموعه شامل سالنهای پذیرایی و برگزالی همایش ها، واحد اقامتی با ۵۶ سونیت متفاوت، رستوران یاس، بوفه، واحد بیرون بر، کافی شاپ و رستوران ایتالیایی می باشد که مکانی آرامش بخش را جهت ارائه خدمات فراهم نموده است. مجموعه میزبان دارای ۵ رستوران با غذاهای دریایی، گیاهی، سنتی، فست فود، و غذاهای بین المللی می باشد. 

در آینده مجموعه ورزشی شامل: سالنهای سرپوشیده والیبال، بسکتبال و فوتسال، استخر و سالن بولینگ و سالن بازیهای رایانهای احداث می گردد. سالن آمفی تئاتر، همایش و کنفرانس دارای کلیه امکانات سمعی و بصری و ترجمه همزمان خواهد بود که امکان برگزاری همایش ها، کنفرانسهای داخلی و بین المللی در این مجموعه میسر میگردد.

هتل ۵ ستاره میزبان

هتل ۵ ستاره میزبان در ۱۳ طبقه و ۳۳۰ اتاق و مشرف به دربای خزر و رشته کوه البرز و قله دماوند براساس آخرین متد و تکنیکهای مهندسی صنعت هتلداری در حال بررسی و امکان سنجی میباشد. غرفه های تجاری، آژانس مسافرتی و گردشگری، هر باریوم، رستوران فرانسوی و رستوران پانوراما، کتابخانه و موزه طبرستان، واحد VIP و CIP جهت تشریفات میهمانان، از جمله امکانات رفاهی هتل میباشد.

مرکز خرید

مرکز خرید میزبان با هدف دسترسی آسان و سریع میهمانان به امکان خرید، در فضایی به مساحت 20.000 مترمربع اقدام به طراحی واحد تجاری نموده است. در این مرکز خرید، هایپرمارکتی به مساحت 4000 متر مربع پیشبینی گردیده است که تمامی اقلام غذایی قابل عرضه به مشتریان با قیمتی مقرون به صرفه ارائه گردد. همچنین راه اندازی فودکورت و شهر بازی سرپوشیده و فروشگاههای تجاری با حضور برندهای معتبر دنیا در زمینه های پوشاک، لوازم صوتی و تصویری، کالای خواب و آشپزخانه و... از جمله برنامه های در دست اقدام واحد تجاری میباشد.

 

مجموعه ورزشی

مجموعه ورزشی میزبان در فضای سرپوشیده به مساحت 22000 مترمربع شامل: استخر و سالن ماساژ و آب درمانی، سونا و جکوزی و حمام سنتی طراحی گردیده و امید است پس از راه اندازی و بازگشایی، پذیرای میهمانان گرامی باشد. همچنین زمینهای ورزشی فضای باز شامل: تنیسلی، والیبال، فوتسالی و بسکتبال نیز از جمله پروژههای در دست اقدام این مجتمع می باشد.

 

آمفی تئاتر

آمفی تئاتر میزبان در ۳ طبقه وزیربنای کلی 3500 متر مربع و ظرفیت ۱۰۰۰ نفر در حال احداث میباشد. این آمفی تناتر با امکانات صدابرداری و نورپردازی نوین طراحی گردیده است و با برخورداری از امکانات ترجمه ، آماده برگزاری همایش و سمینارهای استانی، کشوری و بین المللی خواهد بود.

 

سایت ساحلی

سایت ساحلی مجتمع تفریحی توریستی میزبان بنابراهداف ذاتی خویش در زمینه ایجاد فضای تفریحی مناسب جهت رفاه حال مشتریان خود، اقدام به برنامه ریزی و راه اندازی سایت ساحلی خود در فضایی به مساحت ۱/۵ هکتار نموده است. در این سایت، درختان توسکا به قدمت ۳۰ سال و در 100 متری دریا، جلوهای پس از تلاقی جنگل و دریا را نموده است. مهندسین این مجتمع با طراحی ۱۰۰ کلیه چوبی، امکان اسکان و بهرهمندی میهمانان گرامی را از این فضای زیبا فراهم خواهند نمود. همچنین پیست اسب دوانی، سایت ورزشهای آبی، رستوران دریایی و... از سایر امکانات پیشبینی شده در این مجتمع میباشد.

کشتی تفریحی

ایده امکان جابه جایی مسافرین و میهمانان از مجتمع اصلی تا سایت ساحلی از طریق دریا، مجموعه را بر آن داشت تا نسبت به پیشبینی و آینده نگری در خصوص تهیه یک فروند کشتی تفریحی اقدام نماید. همچنین با توجه به وجود امکان تردد و کشتیرانی در سواتل دریای خزر و خروج از منطقه، این مجتمع درنظر دارد به صورت تورهای چندروزه، میهمانان گرامی را از سفرهای دریایی نیز بهره مند سازد.