حضور هتل میزبان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران

هتل میزبان بابلسر

حضور هتل میزبان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران

حضور هتل میزبان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران


برگزاری نمایشگاه یکی از بهترین روش ها برای توسعه ی صنایع، راه یافتن به بازارهای بین المللی و توسعه ی بازار به شمار می آید

نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران TITE
برگزاری نمایشگاه یکی از بهترین روش ها  برای توسعه ی صنایع، راه یافتن به بازارهای بین المللی و توسعه ی بازار به شمار می آید و نقش بسیار مهمی در توسعه ی صادرات غیر نفتی دارد. موقعیت جغرافیایی مناسب و جاذبه های تاریخی، فرهنگی و زیارتی ایران، بهترین شرایط برای جذب توریست و گسترش صنعت گردشگری است. همین امر باعث شده در چند سال اخیر با برگزاری نمایشگاه هایی در این زمینه، تا حد زیادی پتانسیل های حوزه ی گردشگری به خوبی شناسایی، و به جایگاه مطلوبی در جذب توریست دست پیدا کنند.

 

                                 

                                 


یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در بهمن ماه سال 96 با اهدافی چون معرفی پتانسیل های گردشگری و هتل داری کشور، بررسی و شناسایی نقاط قوت و ضعف در حوزه ی گردشگری و ترغیب فعالان صنعت گردشگری و سازمان های مربوطه به ورود و گسترش فعالیت در این عرصه، فراهم کردن شرایط و بسترهای لازم برای جذب توریست به داخل کشور و رفع مشکلات موجود در این زمینه، ایجاد فرهنگ جذب توریسم و ارتقا جایگاه ایران از نظر گردشگری، آشنایی با نوآوری و ایده های جدید برای جذب توریست و تلاش برای رسیدن به استانداردهای بین المللی، بررسی و شناسایی مشکلات در زمینه ی هتل داری و مراکز اقامتی، بیان راهکار برای مدیریت موفق و استاندارسازی هتل ها دنبال شده است برگزار گردید که هتل میزبان بابلسر که یکی از فعالان در عرصه صنعت گردشگری و توریسم می باشد، یکی از شرکت کنندگان در این نمایشگاه بوده است.

 

                


دوازدهمین نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته تهران (TITE)، بزرگترين رويداد تخصصي کشور در حوزه صنعت گردشگري مي باشد و هر ساله صدها شرکت، سازمان و تشکل مرتبط با صنعت گردشگري در آن شرکت می کنند. بعلاوه اين نمايشگاه، تنها نمايشگاه در حوزه صنعت گردشگري و هتل داري در تهران است که دارای مجوز قانوني سازمان توسعه تجارت است. 12 امین دوره اين نمايشگاه توسط شرکت بين المللي بازرگاني و نمايشگاهي تهران و با حمايت و حضور سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کشور در 10 سالن نمايشگاهي و در سطحي بالغ بر 40000 مترمربع فضاي سر پوشيده و 2000 مترمربع فضاي باز برگزار خواهد شد که بر پایی آن فرصت منحصر به فردی را براي تمامي سازمان ها، اتحاديه ها، تشکل ها، شرکت ها و همچنين افرادي که به نوعي در ارتباط با اين صنعت هستند، ايجاد می نماید تا امکان معرفي و ارائه توانمندي ها و امکانات خود را هم به عموم مردم و هم به موسسات و سازمانهاي مرتبط بدست آورند که در سال 97 همچون سال های گذشته تهران در 23 الی 26 بهمن ماه میزبان فعالان در این حوزه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران می باشد که هتل میزبان بابلسر نیز یکی از شرکت کنندگان در این اتفاق بزرگ است.

                                                  
اهداف دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران
* معرفی پتانسیل های گردشگری و هتل داری کشور
* بررسی و شناسایی نقاط قوت و ضعف در حوزه ی گردشگری و ترغیب فعالان صنعت گردشگری و سازمان های مربوطه به ورود و گسترش فعالیت در این عرصه
* فراهم کردن شرایط و بسترهای لازم برای جذب توریست به داخل کشور و رفع مشکلات موجود در این زمینه
* ایجاد فرهنگ جذب توریسم و ارتقا جایگاه ایران از نظر گردشگری
* آشنایی با نوآوری و ایده های جدید برای جذب توریست و تلاش برای رسیدن به استانداردهای بین المللی
* بررسی و شناسایی مشکلات در زمینه ی هتل داری و مراکز اقامتی
* بیان راهکار برای مدیریت موفق و استاندارسازی هتل ها
* معرفی موزه های کوچک و بزرگ در گوشه و کنار ایران
* معرفی دستاوردهای جدید در حوزه ی بانکداری الکترونیک و بررسی نقش آنها در بهبود گردشگری
* ارتباط نزدیک با مسئولین شرکت های هواپیمایی و برقراری ارتباط و تعامل و بیان مشکلات و نواقص موجود در این حوزه
* فراهم کردن فرصت مناسب برای رشد برندهای نوپا
* معرفی پتانسل های موجود برای ارتقای بوم گردی و اقامت ارزان

 

زمان برگزاری: 23 الی 26 بهمن 1397

 

محل برگزاری نمایشگاه: تهران - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی - سالن 38B - غرفه 14D

 

                                                 

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

دیدگاهی برای این خبر ثبت نشده است.

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

پیام شما با موفقیت ارسال شد.