مجموعه رستوران ها

واحدهای پذیرایی هتل میزبان بابلسر با استفاده از سرآشپزان حرفه ایی جهت پخت انواع غذاهای بومی و محلی و ایتالیایی آماده پذیرایی از مهمانان عزیز می باشد.
رستوران یاس

این رستوران در فضایی به مساحت ۹۹۰ مترمربع آمادگی پذیرایی از میهمانان گرامی را دارا بوده و همچنین با اجرای موسیقی زنده هنگام صرف غذا، محیطی دلپذیر برای میهمانان عزیز فراهم مینماید.

رستوران سلف سرویس

صبحانه به عنوان مهم ترین وعده غذایی همواره مورد تایید متخصصین تغذیه می باشد، از این رو امکان سرو صبحانه تازه و متنوع برای اولین بار در استان مازندران به صورت Continental جهت استفاده میهمانان در رستوران بوفه میزبان فراهم شده است. هم چنین در این رستوران وعده غذایی ناهار و شام در انواع غذاهای مختلف فرنگی و بومی محلی به صورت سلف سرویس ارائه می شود. test

رستوران ایتالیایی لتکا

رستوران ایتالیایی لتکا با بهره مندی از سرآشپزان حرفه ای جهت پخت انواع غذاهای ایتالیایی به ظرفیت ۱۸۰ نفر آماده پذیرایی از میهمانان عزیز می باشد. هم چنین در این رستوران سعی گردیده است با توجه به ذائقه مشتریان گرامی، غذاهایی نظیر انواع پیتزا، ساندویچ و مرغ سوخاری نیز سرو گردد.

واحد بیرون بر

این واحد آمادگی تهیه و سرو غذا در کمترین زمان ممکن را داشته و میهمانان گرامی می توانند به صورت حضوری یا تلفنی نسبت به انجام سفارشات و همچنین دریافت شماره اشتراک اقدام نمایند.
با بهترین و متنوع ترین غذاها آماده ارائه خدمات به میهمانان گرامی می باشد.
ساعت ارائه خدمات :
12/00 الی 16/00
19/00 الی 23/00

 # میزبان لحظه های ناب #

کافی شاپ

سرو انواع نوشیدنی های گرم و سرد و آبمیوه های تازه به خصوص سرو بستنی با طعم هایی استثنایی و خاطره انگیز با استفاده از میوه های طبیعی و جنگلی و روش های نوین، آماده پذیرایی از میهمانان گرامی می باشد. کافی شاپ علاوه بر فضای داخلی امکان پذیرایی از میهمانان در فضای باز را نیز دارد.

سالن تولید نان و شیرینی

پخت انواع نان حجیم و غیر حجیم ( نان کنجد، نان زیره و لواش، سنتی و بربری و ... ) و هم چنین انواع شیرینی و کیک صبحانه ( کروسان و دینیش و ... ) به خصوص انواع شیرینی و پن کیک برای میهمانی ها و مجالس، از جمله فعالیت های واحد تولید نان و شیرینی مجتمع میزبان می باشد.