چشم انداز

هتل میزبان بابلسر

چشم انداز

خلاصه

هتل پنج ستاره
هتل 5 ستاره میزبان در 13 طبقه و 220 اتاق و مشرف به دریای خزر و رشته کوه البرز و قله دماوند براساس آخـریـن متـد و تکنیک‌های مهنـدسی صنعت هتلـداری در حـال بـررسی و امکـان سنجـی می‌باشد. غرفه‌های تجاری، آژانس مسافرتی و گردشگری، هرباریوم، رستوران فرانسوی و رستوران پانوراما، کتابخانه  و  موزه  طبرستان، واحد VIP و CIP  جهت تشریفات میهمانان،  از جمله امکانات  رفاهی هتـل می‌باشد.

                            

مرکز خرید
مركز خريد میزبان با هدف دسترسی آسان و سریع میهمانان به امکان خرید، در فضایی به مساحت 20٫000 مترمربع اقدام به طراحی واحد تجاری نموده است. دراین  مرکز خرید، هایپرمارکتی به مساحت 4000 مترمربع پیش‌بینی گردیده است‌ که تمامی اقلام غذایی قابل عرضه به مشتریان با قیمتی مقرون به‌صرفه ارائه گردد. هم‌چنین راه‌اندازی فودکورت و شهربـازی سرپوشیده و  فـروشگاه‌های تجاری با حضور برندهای معتبر دنیا در زمینه‌های پوشاک، لوازم صوتی و تصویری، کالای خواب و آشپزخانه و… از جمله برنامه‌های در دست اقدام  واحد تجاری می‌باشد.

                             

مجموعه ورزشی
مجموعه ورزشی میزبان در فضای سرپوشیده به‌مساحت 2200 مترمربع شامل: استخر و سالن ماساژ و آبدرمانی، سونا و جکوزی و حمام سنتی طراحی گردیده  و امید است پس از راه انـدازی و بـازگشایی، پذیـرای میهمانان گرامـی ‌باشد. هم‌چنین زمیـن‌هـای ورزشـی فضای باز شامل: تنیس، والیبال، فوتسال و بسکتبال نیز از جمله پروژه‌های در دست اقدام این مجتمع می‌باشد.

                             


سایت ساحلی

مجتمع تفریحی توریستی میزبان بنا بر اهداف ذاتی خویش در زمینه ایجاد فضای تفریحی مناسب جهت رفاه حال مشتریان خود،  اقدام به برنامه‌ریزی  و راه‌اندازی سایت ساحلی خود  در فضایی به‌ مساحت 1/5 هکتار نموده است. در این سایت، درختان توسکا به قدمت 30 سال و در 100 متری دریا، جلوه‌ای زیبا  از تلاقی جنگل و دریا را نموده است. مهندسین این مجتمع با طـراحی  100 کلبه چـوبی، امکـان اسکـان و بهـره‌مندی میهمانان گـرامی را  از ایـن فضـای زیبا فراهم خواهند نمود. هم‌چنین پیست اسب دوانی، سایت ورزش‌های آبی، رستوران دریایی و... از سایر امکانات  پیش‌بینی  شده در این مجتمع می‌باشد.


کشتی تفریحی 

ایده امکان جابه‌جایی مسافرین و میهمانان از مجتمع اصلی تا سایت ساحلی از طریق دریا، مجموعه را برآن داشت تا نسبت به پیش‌بینی و آینده نگری در خصوص تهیه یک فروند کشتی تفریحی اقدام نماید. هم‌چنین با توجه به وجود امکان تردد  و کشتیرانی در سواحل دریای خـزر و خـروج  از منطقه، این مجتمع درنظـر دارد به‌صورت تورهای چندروزه، میهمانان گرامـی را از سفرهای دریایی نیز  بهره‌مند سازد.


آمفی ‌تئاتر

آمفی‌تئاتر میزبان در 3 طبقه و زیربنای کلی 3500 مترمربع و ظرفیت 1000 نفر در حال احداث می‌باشد. این آمفی ‌تئاتر با  امکانات صدابرداری و نورپردازی نوین طراحی گردیده است و بـا برخورداری از امکانات ترجمه همزمان، آماده برگزاری همایش و سمینارهای استانی، کشوری و بین‌المللی خواهد بود.